UAB MUNERA - Apie mus

Apie mus

UAB Munera įkurta 1994 m.

Pagrindinė mūsų bendrovės veikla – tiekti bei aptarnauti ir remontuoti kompresorius ir suspausto oro įrangą (filtrus, džiovintuvus ir kt).

Mes pirmieji Lietuvoje atidarėme specializuotą suspausto oro įrangos parduotuvę, kurioje parduodami sraigtiniai kompresoriai, stūmokliniai kompresoriai, suspausto oro sausintuvai, suspausto oro resiveriai, jungtys, greito jungimo jungtys, apsauginiai vožtuvai, atbuliniai vožtuvai, manometrai, slėgio relės, slėgio reguliatoriai, tepalinės, įv.filtrai, nupūtimo pistoletai, tepalai įvairiems kompresoriams, pneumo įrankiams ir kt.

Mūsų siūlomi kompresoriai, pasižymi aukšta kokybe, efektyvumu, aptarnavimo paprastumu.

Visiems mūsų parduodamiems kompresoriams turime sukaupę atsargines dalis, atsiradus problemai, jums nereiks laukti, suremontuosime iš karto.

Yra daug darbo sričių kur neįmonoma išsiversti be suspausto oro: dažymas, pneumo transportas, nupūtimai, pripūtimai ir kt. Reikia žinoti ir tai, kad dauguma pneumo įrankių yra pranašesni už elektinius įrankius (smūginiai atsukėjai, šlifuokliai ir kt.). Turime suspausto oro sprendimus autoservisams, medžio apdirbėjams, metalo pjaustytojams, dažytojams, medikams ir kt.

Visada vietoje turime stūmoklinius kompresorius nuo 100 ltr/min iki 1200 ltr/min.

Visada turime sraigtinius kompresorius nuo 1000 ltr/min iki 5 m³/min.

Turime vietoje resiverius, filtrus, sausintuvus.

UAB „Munera“ atlieka kompresorių remontą, garantinę, pogarantinę priežiūrą. Turime galimybę pateikti jums pakaitinį kompresorių kol Jūsų bus remontuojamas.

Jums reikalingą prekę pristatysime kurjerių arba nuosavu transportu.

Nuomojame kompresorius.