Stūmokliniai kompresoriai | Kompresoriai.lt

Stūmokliniai kompresoriai

Rodyti daugiau

Kokybiški stūmokliniai kompresoriai yra nepamainomi įrengimai naudojantiems mažai (iki 1 000 ltr/min) suspausto oro. Stūmoklinių kompresorių pagrindinis privalumas – pigumas ir eksploatacijos paprastumas. Visi šiuolaikiniai stūmokliniai kompresoriai yra pilnos komplektacijos, turi stabdymo-paleidimo slėgio relę, pneumo reduktorių, apsauginį vožtuvą. Visada vietoje turime populiariausius modelius.

Kompresoriaus ilgaamžiškumą apsprendžia keletas esminių momentų. Pirma – teisingas kompresoriaus pasirinkimas jį perkant, antra – teisinga eksploatacija (kompresorių, kaip ir kitą techniką, reikia prižiūrėti). Minimaliai prižiūrėti tai stebėti tepalo lygį, laiku pakeisti įsiurbimo filtrą, reguliariai išleisti susikaupusį kondensatą iš resiverio.

Pirkėjas įsigydamas kompresorių privalo žinoti kiek suspausto oro ltr/min ar m³/h sunaudoja jo staklės ar kiti įrengimai. Žinodami šį pagrindinį parametrą mes galėsime parinkti jums reikalingą stūmoklinį ar sraigtinį kompresorių.

Stūmokliniai kompresoriai savo ruoštu dar skirstomi į:

  • betepalinius oro kompresorius;
  • tiesioginės pavaros oro kompresorius;
  • kompresorius su diržine pavara.

Visiems mūsų parduodamiems kompresoriams turime sukaupę atsargines dalis, atsiradus problemai, jums nereiks laukti, suremontuosime iš karto.

Stūmokliniai kompresoriai